Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva od Asheoma te ka Meata z Hvězdných Národů

 Zpráva od Asheoma te ka Meata z Hvězdných Národů

 Sobota, 23.září 2006

 

Přátelé a Hvězdné děti,

 

 Následuje zpráva přímo pro vás od člena Nejvyšší Rady Hvězdných Národů, který v poslední době sloužil jako Pozorovatel (pozorovatel-zpravodaj) pro Hvězdné Národy na Zemi. Jeho moudrá doporučení jsou odvozená od trpkých zkušeností s pozorováním, jak se jeho vlastní planetě nedařilo v jejím Přechodu a rád by nás provedl naším Přechodem, který se nyní děje na Zemi.

    - Richard Boylan, Ph.D.

 

Člen Rady, Asheoma te ka Meata: 

Bojovníci Světla,

    Není to tak dávno, co jsem k vám promlouval. Jsem z celého srdce šťastný, že jste se setkali ve zdraví a dobrému zdraví se těší i vaše srdce, mysl a tělo. Pokud něčeho z tohoto máte nedostatek, uvědomte si, že láska Hvězdných Národů je zde s vámi.

Mé srdce si přeje hovořit s vámi o citlivém tématu. Budu hovořit o tom, jak jsem sloužil vaší Matce Zemi jako Pozorovatel.

V době než jsem začal sloužit Hvězdným Národům, svět, který jsem nazýval domovem, nebyl objeven. V čase, kdy Hvězdné Národy lokalizovaly naší malou Planetu, již byl započatý proces hroucení se slunce. Poté, co nás jiní učili mnoho věcí a dali nám instrukce a rady, naši lidé nebyli schopní učinit přechod. Přechod by nezabránil přirozenému procesu jedné ze dvou Slunečních Bytostí. Ale přechod by dovolil našim druhům posunout se vpřed do Velkého Snu Zdroje pro budoucí službu v naší další úrovni Bytí. Je to pro vás známé jako nepovedený přechod.

Důvodů pro tento neúspěch je mnoho. A lekce z této chyby předávám dalším světům.

Při pozorování mých vlastních bratrů a sester, kteří sebe nazývají Lidé, vnímám určité věci, které si vyžadují sdílet slova varování. Zatímco jen málo z vás možná budou schopní slyšet má slova a ještě méně bude takových, kterým má slova pouze neprojdou ušima, je mou povinností je s vámi sdílet.

Vaše druhy se začínají probouzet a chápat, že váš přechod je v této době na vás. Začali jste se rozhlížet okolo a identifikujete ty ze stejného druhu, kteří nejednají v zájmu celého vašeho druhu. Vaše první nutkání je přivézt je ke krátkému a rychlému k soudu. To je spravedlivé a pochopitelné. Má slova k tomuto budou : použije také Zákony Lásky. Pro ty, kteří se kají, mějte odpuštění, aby vešli v Jednotu. Ten, který zhřešil a skutečně lituje své trestuhodné činy, které spáchal, bude nejsilnějším člověkem stojícím za právy ostatních. Nelze říct, že by neměli pracovat na nápravě svých jednání. Ti, kteří jsou v jejich srdcích kajícníky budou ti, kteří budou trvat na nápravách v rámci jejich možností.

Dále s vámi chci sdílet závažnou chybu mého druhu, a to oddělení těch, kteří se pokoušeli sloužit a přenést nás skrze přechod. Každá skupina měla svého vůdce a každý vůdce měl svou ideu. Některé skupiny by hovořily s ostatními skupinami. Některé by nehovořily s žádnými skupinami. Budu vám říkat, že každá skupina je částí celé odpovědi. Ale bez skupin schopných sdílet a učit pravdu o tomto, nebyla šance pro náš druh se posunout vpřed jako CELEK skrze náš přechod.

Lidé jsou nyní na stejném místě.

Nedovolte Egu uvnitř vaší Existence ovládnout Vědění a Světlo našeho Ducha. Vy všichni společně jste jedním druhem v celé pravdě. Dokonce i když Hvězdné Národy vám nechávají pro vaše služby ty, kteří jsou Egem místo těch v Uvědomění, jste jedno tělo a jedna krev. Přeměna bude nebo nebude pro celé Lidstvo.

Naučte se lépe pracovat s těmi, kteří se snaží sloužit všem. Nyní cítíte jasně ve vašich srdcích rozdíl mezi těmi, kteří slouží Egu a těmi, kteří jdou cestou Uvědomění si Zdroje. Použijte toto jako měřítko pro vaší komunikaci. Naučte se vnímat charakteristiky, které jste pro okolí nastavili pro potřeby Lidského jazyka. Pokud vám někdo řekne: „Minulou noc mě navštívila Gray a ukázala mi lásku.“, nesuďte ho svým srdcem : „To je špatně, protože to byla Zeta a ne Gray “ V tomto čase Lidské přeměny není přebytečná energie na tak malicherné věci jako je hraní si se slovíčky nebo frázemi. Nicméně pokud někdo řekne „Minulou noc ke mně přišla Zeta a zranilo mě to.“, budete vědět, co je špatně. Poté můžete použít vaše porozumění pro nejvhodnější práci pro váš přechod a říci: „Já znám Zetu“ nebo můžete říct „Znám jednoho, koho Zeta učila, a Zeta nedělá to, co jsi řekl.“ Pravdou je, že lidská ega předstírají, že jsou Zetou a zasahují ostatní lidi pro jejich vlastní názory.“ Dokážete mezi tím vidět rozdíl?

A opět – pracujte na lásce a porozumění k ostatním ve veškerém kontaktu s ostatními. Neoddělujte se od ostatních. Musíte přijít ruku v ruce k sobě skrze porozumění vaší situace. Poté, co jste se přesunujete do vaší Páté Dimenze to bude váš čas pro založení univerzálního Lidského protokolu, pokud je stále žádaný.

Nakonec vás žádám o porozumění pro vůdce vašich Světelných Skupin. Nebuďte hned připravení se bránit, pokud věc, kterou řekli, na chvilku zabolí vaše Ego. Prosím pochopte, že toto bylo také tím bodem, proč můj vlastní lid neuspěl. Vaši vůdci jsou v mnoha ohledech stejní jako vy. Jsou odvážní položit jejich energii do první linie těchto velkých bitev. Jsou prvními, kdo dostává přímé zásahy z ega lidí, kteří ukrývají své vůdce za armády slabších lidí, kteří jsou používáni jako otroci.

Pokud chcete sloužit vašim vůdcům, nabízíte jim svou vlastní energii, aby je vykryla před vaším srdcem. Oni o toto nebudou žádat, protože nejsou jako ti lidé s egem. Ale to je věc, kterou můžete udělat vlastní svobodnou vůlí a energie Zdroje vám jí dává. Vaši vůdci jsou silní a naučili se, jak používat darovanou energii na správné účely pro přechod.

Když jsou vaši vůdci vyčerpaní z války, mějte k ním plné pochopení a porozumění. Pokud je řečeno něco vůdcem, který je v bitvě, a toto slovo vám přijde vůči vám kruté, musíte být moudří a pochopit celou situaci. Pokud někdo vynáší dítě z hořící budovy a vy ho zastavíte a zeptáte se, kolik je hodin, očekáváte snad, že se s úsměvem podívá na hodinky a odpoví vám?

Lidstvo má mnoho dovedností a moudrosti, aby dokázalo projít touto dobou. Nedovolte Egu, aby vám vzalo budoucnost, kterou tvoříte. Zdá se, že s každou zprávou pro Radu Zety, je váš úspěch čím dál bližší a dosažitelnější. Toto se neříká jednoduchými slovy. Pochopte, že k vám mluvím jako Pozorovatel, kterému byla ukázána Planeta Země, která neuspěla. A nyní to vše ukazuji druhu nazývanému Lidé, kteří nyní mají opět svou budoucnost ve svých rukách. Nezahazujte svou šanci pryč jen pro pohodlnost vašeho ega.

  

Ve službách Hvězdných Národů,

Člen Rady, Asheoma te ka Meata

 

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24834
Měsíc: 187
Den: 5