Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vnitřní stabilita červen 2010

19. 6. 2010

 

Shala Mata: Kosmický puls Vzestupu
http://www.lightworker.com/shala/

červen 2010

Vnitřní stabilita

Často, když se chystám psát svůj měsíční příspěvek, probudím se s písní znící  v mé hlavě nebo dokonce s obrázkem, který chci použít. Naučila jsem se těmto jemným náznakům důvěřovat s vědomím, že vše nakonec pěkně zapadne na své místo.  Ráno slibného úplňku 27.5. jsem se probudila a v hlavě mi zněla melodie  písně “Všude propuká červen”. Jde o píseň z muzíkálu “Kolotoč” ze 60. let, jenž jsem viděla jako dítě. Je to jedna z těch povzbudivých melodií, kterou lze snadno pískat – což je cosi, co patrně dělám často. Další krásnou písní z téhož muzikálu je ”Nikdy nebudeš kráčet sám”. Obě tyto písničky odpovídají energii a pocitu červnové energie.

Všude kolem totiž vskutku propuká červen a otevírá dveře opět další dramatické energetické změně – něčemu, co všichni z nás v minulých měsících vnímali v podobě určitého očekávání. Zatímco vstupujeme do června a mnoha silných  vyrovnání, jež přináší, máme za úkol udržet vědomě a záměrně svou “vnitřní stabilitu”. V mnoha směrech budeme mít v červnu dojem, že je jakýmsi završením množství energetických změn minulých pěti měsíců a současně zahájením nových frekvenčních příležitostí, které se během příštích tří měsíců sejdou.

Již jsem často psala o  zvýšené frekvenci a světle, jež k nám proudí přes naše slunce ze slunce centrálního. V poslední době se hodně píše o zvýšené sluneční aktivitě a impulsech  energie přicházející z našeho slunce. Tato energie je předzvěstí energie června a dalších měsíců.

Jsme si všichni vědomi dramatických změn, k nimž na Zemi dochází – zemětřesení, erupce vulkánů, a samozřejmě též ropná skvrna působící chaos v Mexickém zálivu. Rozsah škod v oceánech a přírodě celkově je těžko předvídatelný, a to v nás může vyvolávat pocity beznaděje. Na naší milované Matce Zemi se toho tolik děje, naše evoluční stezka pokračuje téměř nebezpečnou rychlostí.  V květnu to vypadalo, že k pohybu energií dochází snad každou hodinu, a bylo to náročné pro samotné základy naší vnitřní stability. Udržet rovnováhu bylo fyzicky a emocionálně velmi těžké.

Kráčíme mezi dvěma dimenzionálními světy, mezi 3. a 5. dimenzí. Účinně jsme přetvořili svůj nejniternější vztah v prostoru svých svatých srdcí a vytvořili v sobě  hlubší  povědomí o tom, ke komu a  k čemu se z frekvenčního hlediska hodíme. Začali jsme urychlovat  rozvoj svého světelného těla, které vytvořilo vlny životodárné energie prolnuté s kvantovým světlem z našeho slunce. Mění se aktivita našeho mozku, náš nervový systém je těmito světelnými frekvencemi přemosťován a naše fyzické tělo se musí každodenně přizpůsobovat, zatímco energie osvěcuje, přetváří a proměňuje.

Mnozí shledali, že jejich kognitivní myšlení zmizelo, že nejsou schopni dát myšlenky dohromady či se rozpomenout na ty nejobyčejnější úkony. Běžná též byla období, kdy jsme  se propadali do denního snění až prázdnoty. Vyčerpání, přerušovaný spánek, pocit odpojení, bolesti hlavy,  bolesti v těle – i to bylo vnímáno. Květnová energie se měnila téměř po hodinách, kdy nás energie přímo zaplavovala nebo jsme pociťovali potřebu  si odpočinout, v klidu … a hlavně nepřemýšlet. Naše vnitřní stabilita má přímou souvislost s našimi pocity a s tím, jak “cítíme” každou svou myšlenku, slova, jež promlouváme, a především - onu energii za nimi skrytou. Se vším jsme v nějakém vztahu, všechno se změnilo… odtud tedy ten pocit završení.

V červnu zahájíme nový vztah,  jenž   je mnohem niternější a zaměřený na to, jak se adaptujeme na stoupající frekvenci, jež bude v příštích týdnech nadále narůstat. Naše myšlenkové vzorce a přesvědčení se rozpouštějí, zatímco se tvoří vzorce nové, podněcující nás, abychom jednali více ze svých srdcí. Jsme multidimenzionálními bytostmi, odjakživa jsme jimi byli a vždy budeme. Fungujeme prostřednictvím komplexní matrice komunikace mezi našimi Já z vyšších dimenzí a svým stávajícím 3D modelem.

V červnu se tato komunikace stane čistší a mnohem výstižnější, naše vnitřní vědění zesílí. Žádali jsme o to a intenzivně se na to připravovali, přesto je to nové a vyžaduje od nás schopnost rozlišení, neboť k nám přitéká obrovské množství informací od našeho vlastního vedení a z niterné komunikace, stejně jako od druhých. Což více než cokoliv jiného utuží naši vnitřní stabilitu a důvěru, že jsme přesně tam, kde být máme. A když o tom mluvím – jaký máme pocit z toho, kde teď jsme?

Jak se cítíme… to je kouzelný indikátor a ta nejpravdivější informace, která je s námi stále. Nyní již víme, že to, jak se cítíme, je jen a pouze naše osobní volba. Naše emocionální tělo je naším kosmickým průvodcem po naší vnitřní stabilitě – pokud naším duchovním, emocionálním, mentálním a fyzickým tělem plynule protéká energie, cítíme se v rovnováze a máme přístup k většímu množství svého světla.

Ta druhá píseň z muzikálu, o níž jsem se před chvílí zmínila, se jmenuje “Nikdy nebudeš kráčet sám”. Text je prajednoduchý, avšak přesto nám nabízí naději na něco nového:

Kráčíš-li bouří
Nes hlavu vysoko
A neboj se temnoty

Za bouří
Je zlatisté nebe
A sladká, stříbřitá píseň slavičí

Kráčej dál tím větrem a deštěm
Ač třeba rozmetá a rozfouká tvé sny

Jdi dál s nadějí ve svém srdci
A nikdy nebudeš kráčet sám
Nikdy nebudeš kráčet sám


(Rogers a Hammerstein
)

 

Je to vskutku dokonalá a výstižná připomínka v těchto časech nejistoty a velkých změn.  Vím, že to není nic nového, ale je to hezké připomenutí.  Budeme-li si pamatovat, že jsme se sami rozhodli zde prožít vzestup naší milované Matky Země, nebudeme v tom sami. Nechť se tedy tato slova a jim podobná stanou naší mantrou v červnu a dalších měsících.

Víme, že se nacházíme v časech velkého přechodu a přeměny. Náplní naší role na červen je soustředit se na to “zlatisté nebe” či zlatý věk, jenž přichází, a učinit je součástí naší reality – NYNÍ. Toho dosáhneme, když ve svém srdci udržíme svou vnitřní stabilitu v radostném, hravém přijetí.   Když odhodíme okovy starých soudů a strachu a svou září projevíme, kdo skutečně jsme. Je naším právem od narození cítit  radost a spokojenost, je to standardní způsob  komunikace s naším světelným tělem.

V minulých měsících jsme účinně zdokonalili svůj operační systém mnoha vrstvami frekvenčních upgradů. Nezřídka jsme měli pocit, že se brodíme blátem, že jsme mimo proud všeho, co by bylo příjemné a povznášející.

Energie června bude soustředěna na  to, abychom zaměřili svou pozornost na rozpínání svého světelného těla. Naše milované hvězdné rodiny jako Arkturiáni, Plejáďané a jiní nám NYNÍ vysílají energii tohoto transformačního procesu. Skrze bránu svého srdce máme přístup ke svému 5D vědomí, což nám umožňuje vyzařovat ven, kým opravdu jsme a  přenášet moudrost, lásku a mocnou energii našeho velkolepého nehmotného Já. Naše probuzení je osobní cestou neuvěřitelných rozměrů a vyžaduje pozornost a záměr důvěřovat vnitřním záchvěvům a sdělením našeho světelného těla.

Energetické přenosy v červnu budou stále stejné, jako bychom se vznášeli na obřích vlnách.  Styčným bodem našeho světelného těla je naše svaté srdce, odkud bude frekvenční rodové právo na bezpodmínečnou lásku pokračovat ve změnách našeho lidského vnímání lásky a otevře naši frekvenci nárůstu rozsáhlejší “vnitřní stability”.

Frekvence bezpodmínečné lásky je životní silou našeho světelného těla a základem tvořením vyšších dimenzí. Stále více s touto energií splýváme v přípravě na vzestup, abychom rozžali své buňky a těla ve světlo. Mluvíme o bezpodmínečné lásce na naší planetě, ale – po pravdě řečeno – ve 3D existenci je to obtížně udržitelná energie. Často dostáváme kousíčky této kvantové energie, a pak je nezbytné naše fyzické tělo znovu nastavit. Červen  bude zahájen dalšími impulsy této energie a my budeme potřebovat čas ke vstřebání a splynutí s její moudrostí.

Laskavost, jemnost a umožnění tohoto procesu jsou nesmírně důležité, uvážíme-li, že tento integrační proces slouží především a hlavně našemu Já Přítomného okamžiku. Můžeme potřebovat více času trávit v klidu a tichosti v rozjímání a komunikaci se svým vnitřním vedením. Což pro nás může být zdrcující, pokud stále něco děláme, je však důležité přijmout a dovolit si to, co právě my sami cítíme v kterémkoliv daném okamžiku.

Několik planetárních vyrovnání v tomto měsící podpoří a zesílí tento rostoucí energetický rytmus. Úplněk a novoluní nabízí důkladnou změnu a příležitost k ohlédnutí. Slunovrat  21.6. je vždy silným časem oslav a obřadů. Slunovrat  doslova znamená “zastavení slunce”, kdy slunce po tři dny vychází a zapadá na stejném místě horizontu, což vypadá, jako by stálo. Toto načasování bude pro planetu významným impulsem  zesílené frekvence a bude též časem dalšího vnitřního přehodnocování.

Tento měsíc 26.6. dochází také k částečnému zatmění měsíce. Měsíční zatmění podporuje náš vztah k sobě samotným a ke druhým, a opět bude vhodnou dobou na hlubší introspekci.

Celkem vzato, červen vnese podnět ke změně mnoha vysloužilých přesvědčení či omezení. Bude intenzivní, avšak přesto naplněn optimismem, jestliže se rozhodneme vnímat a umožnit těmto světelným naladěním, aby dala  tvar svému vyjádření. Naše fyzické tělo bude jako vždy vyžadovat podporu v jakékoliv podobě, již pro sebe vnímáte jako správnou.  Optimální podpora ve formě minerálů je nezbytná pro  udržení energie v našich buňkách a k tomu, abychom byli schopni vydržet stoupající elektrický náboj. Též nám umožňují dostatečnou hydrataci a podporu všech systémů našeho těla.

Během nadcházejících energetických přenosů zůstaňte v klidu a pohodě, vnímejte podporu a změny umožněte. Nalaďte se na pocity vyzařující z vašeho světelného těla – na lásku, radost a smích, což jsou ty nejčistší a nejsilnější frekvence v celém našem vesmíru.
Pamatujte, že smích je tou nejrychlejší cestou, jak pocítit svou duši, a úsměv vyslaný či přijatý je polibkem anděla. Všichni  jsme propojeni a nacházíme se společně v tomto velkolepém načasování a putování.
Vyzařujte své nádherné světlo i nadále.

S láskyplným požehnáním ve službě,

Shala

© Shala Mata 2010


(Reprodukce celku nebo částí českého překladu je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojen odkaz na původní zdroj a tato poznámka - pro
www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24834
Měsíc: 187
Den: 5